Hermina Van Coillie
Wie is Hermina Van Coillie?
Hermina Van Coillie, Dr. in de psychologie, is motivatie-expert, keynote speaker, docent in verschillende HRM-postgraduaatopleidingen, auteur, lid van de raad der wijzen bij het ESF, senior consultant en zaakvoerder bij Flourish. In april 2021 bracht ze haar eerste boek uit, dat ze schreef samen met prof. Dr. Anja van den Broeck, Motiveren zonder controleren. Aan de slag met de zelfdeterminatietheorie op de werkvloer! Motiveren zonder controleren - die Keure.
Hermina is een veelgevraagd spreekster, ze geeft al jaren keynotes, inspiratiesessies, masterclasses, workshops en trainingen voor bedrijfsleiders, HR directors, HR managers, leidinggevenden, preventieadviseurs en ze begeleidt teams en directiecomités.
Hermina hanteert een unieke aanpak: Ze brengt een van de meest invloedrijke psychologische theorieën van deze eeuw tot leven, wetenschappelijk gefundeerd, en tegelijk direct bruikbaar voor iedereen. En niet alleen op het werk, maar ook thuis of in de sportclub., Hermina verrast en beroert haar publiek, niet alleen door haar charisma, authenticiteit en expertise, maar ook door haar nieuwe en bruikbare inzichten.
High quality-motivatie is niet het doel op zich, maar het middel waardoor ze topprestaties neerzet, en ‘openbloeit’. Met de juiste motivatie ervaar je minder stress, verminder je de kans op burn-out, kan je je beter concentreren, voel je je beter, kortom, word je een ‘high performer’.
Ze linkt deze ‘high quality’-motivatie dan ook aan tal van HR-thema’s, zoals burn-out, welzijn, leiderschap, tijds-en plaatsonafhankelijk werken, absenteïsme, performance management, werkverslaving, work-life balance, verloning, hybride werken en vergrijzing.
Hermina is een heerlijke academische ’spring in ’t veld’. Ze vertaalt de wetenschap over motivatie in organisaties op een heldere, inspirerende manier. De presentaties en de publicaties zijn zowel onderhoudend als wetenschappelijk sterk onderbouwd. Elke organisatie die haar aanpak over motiveren tegen het licht wil houden, doet er goed aan om Hermina aan het werk te zetten. Ze reikt simpele, haalbare oplossingen aan die een wereld van verschil maken! Een heldere, respectvolle communicatie loont!
Erwin Tielemans
Zaakvoerder Human Matters
Het bijzondere aan Hermina is dat ze de theoretische inzichten rond motivatie en zelfdeterminatie naadloos weet toe te passen in de praktijk van alledag. Haar lezingen zijn doorspekt met talrijke herkenbare voorbeelden. Hermina beschikt over een massa expertise en brengt deze op een enthousiast manier over naar haar publiek.
Björn Prins
Zaakvoerder ITAM en opleidingsvoorzitter The Human Centered Organisation
Hermina spreekt met zoveel passie en energie over de menselijke motivatie, een aanrader! Haar verhaal is herkenbaar, met voorbeelden uit de praktijk – ze heeft ervaring met allerhande bedrijven uit verschillende sectoren - en haalbare voorstellen. Ze betrekt je in haar verhaal en laat je meedenken. Ze is zowel goed in een-op-een gesprekken als voor een kleine of grote groep. Haar wetenschappelijke achtergrond maakt haar verhaal nog sterker.
Johan Truyens
COO SAP EMEA North Midmarket
Hermina overtrof mijn verwachtingen. Haar pragmatische en flexibele aanpak zorgde ervoor dat het een zeer verzorgde, goed voorbereide presentatie was. Bovendien bracht ze haar wetenschappelijk onderbouwde key-note op een zeer aangename, professionele manier. En dat allemaal in een korte tijdsspanne. Hermina is een absolute aanrader als je een specialist in motivatie zoekt.
Toon Schouteden
Product Manager opleidingen Cevora
Deelnemers aan de sessies va Hermina kregen een antwoord op ‘Hoe motiveer je op een duurzame manier anderen én … jezelf? En ze kregen inzicht in de dynamiek die - veelal latent - een bepalende rol speelt bij motivatie. Ikzelf apprecieer de down-to-earth aanpak van Hermina, zowel in onze samenwerking en bij het begeleiden, inspireren en enthousiasmeren van groepen. Ze ademt als het ware de zelfdeterminatietheorie en dat voel je. Echt een aanrader voor ondernemingen/organisaties die rond het optimaliseren van motivatie willen werken.
Sven Van wettere
HR Business Partner ILVO - Instituut voor Landbouw-, Visserij- en Voedingsonderzoek